VoIP Phone (6.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: configure
ur: ترتیب دیں
