VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: None
af: Geen

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif
