VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ
