VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Script
be: Скрыпт
