VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Text
bg: Текст

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта
