VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: URL
bn: ইউআরএল
