VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Text
cy: Testun

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Empty text
cy: Testun gwag
