VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: None
da: Ingen

en: Text
da: Tekst

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Empty text
da: Tom tekst

en: Parameters
da: Parametre

en: Extension
da: Udvidelse

en: Maximum attempts
da: Maksimalt antal forsøg
