VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Text
et: Tekst

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Extension
et: Laiendus

en: Maximum attempts
et: Maksimaalne katsete arv
