VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Text
eu: Testua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Empty text
eu: Testu hutsa

en: Extension
eu: Luzapena
