VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: URL
fa: نشانی

en: Text
fa: متن

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Empty text
fa: متن خالی

en: Extension
fa: پسوند
