VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Text
fi: Teksti

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Empty text
fi: Tyhjä teksti

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Extension
fi: Tiedostopääte
