VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan
