VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Enabled
fr: Activé

en: None
fr: Aucun(e)

en: Text
fr: Texte

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Empty text
fr: Texte de page vide

en: Parameters
fr: Paramètres

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Maximum attempts
fr: Nombre de tentatives maximum
