VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Empty text
he: טקסט כאשר אין תוצאות

en: Extension
he: הרחבה
