VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Text
hy: Տեքստ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
