VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Text
kk: Текст

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
