VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ

en: Script
kn: ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್
