VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Text
ku: دەق

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە
