VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း
