VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: URL
ne: यूआरएल

en: Text
ne: अक्षर

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर
