VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Habilitado

en: None
pt: Nenhum

en: Text
pt: Texto

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Empty text
pt: Mensagem "Não há resultados"

en: Parameters
pt: Parâmetros

en: Extension
pt: Extensão

en: Maximum attempts
pt: Máximo de tentativas
