VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Empty text
ro: Text lipsă conţinut

en: Parameters
ro: Parametri

en: Extension
ro: Extensie

en: Maximum attempts
ro: Numărul maxim de încercări
