VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: None
ru: Нет

en: Text
ru: Текст

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Empty text
ru: Текст, если пусто

en: Parameters
ru: Параметры

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Extension
ru: Расширение

en: Script
ru: Сценарий

en: Maximum attempts
ru: Максимальное количество попыток
