VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Text
sl: Besedilo

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga
