VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Text
sr: Текст

en: Footer
sr: Подножје
