VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Text
th: ข้อความ

en: Header
th: ส่วนหัว
