VoIP Views (6.x-2.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Text
vi: Văn bản

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Empty text
vi: Văn bản trắng

en: Extension
vi: Phần mở rộng

en: Script
vi: Văn lệnh
