VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: URL
ar: العنوان URL

en: Text
ar: نص

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Empty text
ar: نص خالى

en: Extension
ar: امتداد
