VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Text
ast: Testu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
