VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད
