VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Text
bs: Tekst
