VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Empty text
cs: Prázdný text

en: Extension
cs: Přípona

en: Maximum attempts
cs: Maximum pokusů
