VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།
