VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Text
el: Κείμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Extension
el: Επέκταση
