VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Text
is: Tekstur

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur
