VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Text
gl: Texto

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Empty text
gl: Texto baleiro

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Extension
gl: Extensión
