VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Text
gu: લખાણ
