VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: URL
hi: यूआरएल

en: Text
hi: लेख

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख
