VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Text
hr: Tekst

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Parameters
hr: Parametri
