VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: URL
hu: Webcím

en: Text
hu: Szöveg

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Empty text
hu: Üres szöveg

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Maximum attempts
hu: Maximális próbálkozások
