VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Text
id: Teks

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Empty text
id: Teks kosong

en: Extension
id: Ekstension
