VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: URL
is: vefslóð

en: Text
is: Texti

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Empty text
is: Tómur texti
