VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Text
jv: Teks
