VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Text
ka: ტექსტი
