VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា
