VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Text
lv: Teksts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Extension
lv: Paplašinājums
