VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: None
ml: ഇല്ല

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
