VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Text
mr: अक्षर
