VoIP Views (6.x-2.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Text
nl: Tekst

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Timeout
nl: Time-out

en: Extension
nl: Extensie

en: Maximum attempts
nl: Maximum aantal pogingen
